פעילויות ועדכונים

אודות המכון

צור קשר

קשר הדרכות ופיתוח ארגוני

משה הס 7 רחובות 76346
077-4400112
050-6983322 - דבי
050-6401313 - דפנה
keshersheli@gmail.com

קשר הדרכות ופיתוח ארגוני.
מכון לשיפור מיומנויות אישיות, מקצועיות וחברתיות, לחיזוק יחסי האנוש, להגברת האפקטיביות המקצועית, ולהצלחה במפגש היומיומי שלך עם הזולת.

המכון קיים משנת 2005 ומטרתו לאפשר לכמה שיותר חברות וארגונים לפתח את הכלים הנדרשים ליצירת אווירה עם מוטיבציה גבוהה תוך שיפור זרימת העבודה, חיזוק התקשורת הבין אישית והשגת היעדים בדרך הטובה ביותר עבור כל המעורבים בדבר. באמצעות מפגשים חווייתיים, הרצאות, סדנאות, קורסים וליווי אישי,  "קשר" מקנה כלים ממשיים לניהול הרגשות בשיחה, ליצירת הסכמה, לבניית אמון הדדי, ולהתמודדות יעילה עם כעס, עלבון וציניות.
בהדרכת מנחי קבוצות, מאמנים ויועצים בעלי ניסיון מוכח, מתאפשרת ההעמקה בנושאים הרלבנטיים ביותר לתפקוד מבטיח במסגרת העבודה, במשפחה ובמסגרות חברתיות. קשר מסייעת באופן שיטתי ומעשי במציאת פתרונות יצירתיים בין ובתוך צוותי עובדים, בחיזוק התקשורת הבינאישית, ביישור סכסוכים ובהגברת המוטיבציה והתפוקה הארגונית. המתודה הפשוטה והמעשית של "קשר" מקנה כלים חד משמעיים לשיפור אישי ומקצועי בהתנהלות היומיומית של הפרט עם הסביבה.

שיתוף פעולה

קשר הדרכות מאמינה, מלמדת ומיישמת שיתוף פעולה כעיקרון מנחה, לא רק ביחסי אנוש אלא גם בקשרים עסקיים. לכן, ההנחיות שלנו ניתנות על ידי מנחים עצמאיים, המחוייבים בעשייה היומיומית שלהם לטובת הלקוח המשותף. אנו מאמינים שלכל מנחה יש את היתרון הייחודי שלו ולכן אין כל תחרות בינינו אלא שיתוף פעולה פורה ומעצים, שבראשו טובת הלקוח.